Fluke SMFT-1000 napelemes műszerkészlet hivatkozással 5280005 a márkától FLUKE
FLUKE
Fluke SMFT-1000 napelemes műszerkészlet
REF
(0)
Ingyenes szállítás
Akár -3% a szakembereknek. Fedezze fel.
Vásároljon most, és kapja meg 27 és május 29. között
Ingyenes szállítás
Szerezzen +6824 Sumis ezen termék vásárlása esetén
További információ a termékről
Információk a Fluke SMFT-1000 napelemes műszerkészlet-ről
A Fluke SMFT-1000 napelemes műszercsomag átfogó megoldást kínál a fotovoltaikus szektor szakemberei számára, amelyet napelemes rendszerek telepítésének, üzembe helyezésének és karbantartásának vizsgálatára terveztek, akár 1000 V DC-ig. Ez a készülék egy multifunkciós tesztert, egy I-V karakterisztika mérőt és fejlett teljesítményelemző eszközöket ötvöz, megfelelve az IEC 62446-1 szabványnak.
Főbb jellemzők
Fejlett TruTest™ szoftver
A TruTest™ szoftver megkönnyíti az adatok kezelését, lehetővé téve:
Innovatív technológia
Fejlett funkciók
Az SMFT-1000 speciális eszközöket tartalmaz az időszakos ellenőrzésekhez:
Főbb műszaki adatok
  • Maximális feszültség: Akár 1000 V DC.
  • Maximális áramerősség: Akár 20 A DC.
  • Dinamikus nyomástartomány: Kompatibilis összetett rendszerekkel és különböző napelem modulokkal.
Tartozékok
Az SMFT-1000 készlet teljesen felszerelt bármilyen fotovoltaikus projekthez:
  • IRR2-BT besugárzásmérő: Külső hőmérséklet-érzékelővel.
  • i100 lakatfogó: Akár 100 A AC/DC áram méréséhez.